O NAS2016-10-31T11:32:05+00:00

Specjalizujemy się w psychologicznej pomocy małżeństwom i parom, a także w psychoterapii indywidualnej.

Małgorzta Szczepańska Grzegorz Szczepański

Pomagamy rozczarowanym i skonfliktowanym parom rozwiązywać trudności relacyjne, problemy w komunikacji, a także poważne kryzysy, które stawiają wspólny związek pod znakiem zapytania. Długoterminowe związki mają swoją szczególną dynamikę, tożsamość i etapy wspólnego życia, które rozumiemy i uwzględniamy w trakcie naszej pracy z Państwem.

Mamy za sobą 15 lat doświadczeń pracy terapeutycznej, podczas których pomagaliśmy naszym klientom przekształcać niesatysfakcjonujące związki, w relacje, w których obydwie osoby mogły się wspólnie wspierać, realizować i doceniać swoją odmienność.

Pomagaliśmy też w rozstaniach, aby mogły one przebiec w jak najmniej bolesny sposób dla całej rodziny.

Wierzymy, że …

Zawodowo tworzymy Ośrodek Nowe Wzorce, a prywatnie jesteśmy małżeństwem. Wierzymy, że małżeństwo lub długoterminowy związek daje możliwość rozwoju każdej z osób. Wierzymy też, że relacja jako całość, czasem utyka w rozwoju, doświadcza bolesnych kryzysów i że warto dać jej szansę. Nie wierzymy jednak w małżeństwo za wszelką cenę, bo cenimy sobie osobistą wolność i decyzje każdego człowieka.

Zmiana jest możliwa

Prowadzimy również psychoterapię indywidualną. Jej celem jest zrozumienie własnej psychiki, własnych wewnętrznych konfliktów i pozytywne przekształcenie trudności, które się przydarzają. Trudności te (relacyjne, zdrowotne, zawodowe, emocjonalne) są często przyczyną głębokiego kryzysu. Ten kryzys może być jednak też punktem zwrotnym w życiu. Możemy coś lepiej zrozumieć na swój temat, możemy skontaktować się z potrzebami i pragnieniami, które od siebie odsuwaliśmy. Możemy zacząć żyć bardziej świadomie i w zgodzie ze swoją naturą.

Nasze kwalifikacje potwierdzają

Logo IPP
UKSW
IAPOP
  • Jesteśmy magistrami psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Jesteśmy certyfikowanymi psychoterapeutami psychologii procesu Instytutu Psychologii Procesu.
  • Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu
  • Należymy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologii Zorientowane na Proces (IAPOP)

Cały czas dokształcamy się, uczestnicząc w warsztatach szkoleniowych oraz konsultujemy naszą pracę z superwizorami (z zachowaniem zasad poufności), aby dawać państwu najlepszą możliwą pomoc.

Nasze doświadczenie zawodowe

Prowadzimy psychoterapię indywidualną i par od 2001 roku
Każde z nas przeprowadziło od tego czasu kilka tysięcy godzin sesji psychoterapii.

Jak się z nami umówić?

Zapraszamy do kontaktu z nami i do umówienia się na sesję konsultacyjną, na której porozmawiamy o tym, jak możemy być dla Państwa pomocni i sprawdzimy, czy chcemy razem ze sobą pracować.

Możecie Państwo zadzwonić do nas: 696 576 385 (Grzegorz Szczepański), 694 847 511 (Małgorzata Szczepańska), napisać maila: osrodek@NoweWzorce.pl lub umówić się za pośrednictwem formularza internetowego.

PONIEWAŻ PRACUJEMY OSOBNO, TO ZAPRASZAMY DO POZNANIE NAS I
WYBRANIA JEDNEJ OSOBY DO WSPÓLNEJ PRACY.

Małgorzta Szczepańska - psycholog, psychoterapeutka

MAŁGORZATA SZCZEPAŃSKA

CZYTAJ WIĘCEJ…

Grzegorz Szczepański

GRZEGORZ SZCZEPAŃSKI

CZYTAJ WIĘCEJ…